Dinamik BNI’da “Tercüme Her Şeydir” Dedik

İstanbul’da 1999 yılından beri 5 şubesi ile faaliyet göstermekte olan Portakal Tercüme Bürosu kurucu ortağı Sayın Gürkan Gülpınar BNİ DİNAMİK toplantısında, genişletilmiş sunumu ile sektöre 20 yıldır nasıl yön verdiğini ve başarısının sırlarını paylaştı.

Portakal Tercüme Ofisi, sektörün öncü ve lider firması olma özelliği ile farklı sektörler tarafından da yakından takip edilen başarısını devam ettiriyor. Dinamik BNI, 30’dan fazla başarılı iş sahibinin katılımıyla gerçekleştirilirken kurucu ortağımız Gürkan Gülpınar tarafından da bir sunum gerçekleştirildi.

Tercüme Her Şeydir

Gürkan Gülpınar sunumunda, tercümenin dünyamızdaki yerinden ve ilk akla gelmeyen sektörlerde ve konularda bile ne kadar büyük bir öneme sahip olduğundan bahsederek “Tercüme Her Şeydir” sloganını tanıttı. Dijital dünyadan hukuki süreçlere ve kanunlara, gündelik kullandığımız önemsiz ürünlerden dinlere kadar her şeyin tercüme sektörünün elinden geçtiğine değinen Gülpınar dünyanın nasıl tercüme etrafında döndüğünü gözler önüne sermiş oldu.

Tercüme Tecrübesi

Sektörde 20 yıllık bir deneyime sahip olan Portakal Tercüme Bürosu’nun başarısından ve sektörün nasıl daha ileriye taşınabileceğine de değinen Gürkan Gülpınar, vizyonunu dinleyicilere sunarak bir işletmenin başarıya giden yolları hakkında da tüyolar vererek katılımcıları aydınlattı.

 

Portakal Tercüme Bürosu web sitesini takip ederek tercüme sektörü hakkında güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.